Lepší napumpování svalů? Rozhodně vyzkoušej M3/S PUMP

Od Publikováno: 9 ledna, 2022Aktualizováno: 7 dubna, 2022Kategorie: Suplementy0 komentářů

Předtréninkové suplementy jsou nesmírně atraktivní a z části je to dáno tím, že je u nich téměř okamžitě znát efekt. Už po 10 minutách od vypití většina z vás dokáže bezpečně říct, jestli předtréninkovka “šlape” nebo jestli je zbytečná. A mnozí výrobci tenhle trend respektují a vyrábí doplňky, po kterých vám sice brní celé tělo a kvůli vysokému obsahu stimulantů neusnete ani několik hodin večer po tréninku, ale skutečný efekt trochu pokulhává. Předtréninkovky by totiž měly v první řadě zlepšovat prokrvení. A přesně proto je tady naše M3/s Pump, kterou vám v tomto článku blíže představíme.

Na složení jsme si dali skutečně záležet

M3/s Pump rozhodně není nějaká rychlokvaška, ale na jejím složení jsme pracovali opravdu dlouho. I proto je výsledný produkt kombinací 10 látek, které mají skutečnými vědeckými studiemi potvrzený pozitivní efekt na prokrvení svalů, a tím pádem i dobrou žilnatost a napumpování při tréninku. Samozřejmostí je tedy třeba citrulin, arginin, lysin a ornitin, což jsou látky starající se o vytvoření optimálního anabolického prostředí a správné prokrvení svalů. K nim jsme přidali třeba glycerol a extrakt z červené řepy pro správnou dilataci a vaskularitu. Aby byl efekt dlouhotrvající, přidali jsme i vitamín C a kyselinu jablečnou a navrch extrakt z černého pepře, který výrazně zlepšuje absorpci ostatních látek. A co je nejdůležitější, naprosto jsme vynechali veškeré stimulanty.

Proč je M3/s Pump bez stimulantů?

Možná si říkáte, že není nic lepšího, než si před tréninkem dopřát nějaké ty stimulanty, které vás pořádně nakopnou a zvýší vaši chuť do tréninku. V některých případech s vámi sice můžeme souhlasit, ale ani zdaleka tomu tak nemusí být vždycky a mnohdy mohou být látky jako kofein nebo synefrin dokonce kontraproduktivní. Jednak jsou na škodu při večerních trénincích, protože poločas rozpadu kofeinu je až 6 hodin, a tím pádem může velmi výrazně snižovat kvalitu spánku.

Druhým důvodem je ale také to, že mnoho lidí přijímá kofein z nějakých dalších zdrojů a jeho nadbytek může mít negativní dopad na naše zdraví. Odborné weby se například shodují, že jedno espresso může obsahovat až 77 mg kofeinu, přičemž doporučená dávka tohoto stimulantu by neměla překročit 400 mg za den. Když tedy za den v kanceláři vypijete třeba 3-4 kávy, limitu se dost blížíte. Jakmile se k nim ale přidá ještě 200 mg z kvalitního nakopávače, jako je například náš Beast Virus, můžete doporučovanou hranici kofeinu podstatně překročit a kofein v takovém množství může způsobovat třeba bolesti hlavy a paradoxně i ospalost.

m3s pump czech virus

M3/S PUMP

Nejúčinnější předtréninkovka bez stimulantů pro maximální prokrvení svalů.
Chci M3/S PUMP!

Jak poznám, že funguje?

Jasně, naše pumpa nemá stimulanty a neobsahuje ani beta alanin zodpovědný za ono charakteristické pálení uší. Možná si říkáte, jak tedy vlastně poznáte, že tahle předtréninkovka funguje. A odpověď je jednodušší, než by jeden mohl čekat – poznáte to na prokrvení, které po M3/s Pump zažijete. Už po zahřívací sérii budou vaše svaly dobře napumpované, zlepší se vaše silová vytrvalost a uvidíte, že trénink tak dostane úplně nový rozměr. No, a až přijdete po večerním tréninku domů, nebudete mít díky absenci stimulantů nejmenší problém s usínáním.

Ze zkušenosti vím, že prsní svaly, břišní svaly a biceps, jsou partie, na kterých napumpování poznáte nejrychleji.

Intenzifikační techniky

Na malém svalu, jako je například biceps, poznáte lepší napumpování takřka okamžitě!

Nedoporučujeme používat pro maximální silový výkon

Spousta silových sportovců, kteří jezdí na 1-3 maximální opakování se shodují, že jim m3/s pump spíše ubírá na silovém výkonu. A je to logické. Tato předtréninkovka umí prokrvit svaly do takových rozměrů, kdy při maximálním opakování je tohle prokrvení spíš na škodu. Jestliže máte trénink, kdy máte v plánu jet nové maxko, užití m3/s pump se raději vyhněte. V jakýkoliv jiný trénink však tento skvělý suplement zařazujte! Tam už to na škodu rozhodně není. Díky prokrvení dostanete do svalů více živin a to se rozhodně hodí i silovým sportovcům.

Jak ji dávkovat?

Dávkování naší M3/s Pump jsme museli rozdělit na dva případy. Pro naprostou většinu sportovců bude zcela dostačující normální dávka představující 7,25 gramů, tedy jednu odměrku. Sportovcům, kteří chtějí na tréninku podávat maximální výkony a navíc disponují vyšší hmotností (řekněme nad 100 kilogramů), doporučujeme většinou Hardcore dávku reprezentovanou dvěma odměrkami. Tuto dávku už ale nepřekračujte, zejména glycerol je ve větším množství lehce projímavý.

Jakou příchuť vybrat?

Když budete vybírat svoji první M3/s Pump, máte na výběr hned ze dvou různých příchutí. Tou první je varianta Kiwi, která je velmi osvěžující a lehce sladší, tou druhou je pak Long Island Ice Tea, která chutná skutečně velmi podobně jako tenhle populární drink – ale samozřejmě je zcela bez alkoholu. A ať už vyberete kteroukoliv variantu, jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

Hlasování m3s pump

Na základě hlasování na instagramu je příchuť kiwi o něco málo oblíbenější.

Chcete zažít maximální efekt?

Jestli vám stimulanty v předtréninkovém doplňku nijak nevadí, určitě je možným řešením i náš Beast Virus, který patří podle nezávislých srovnání k nejlepším produktům na trhu. Pokud chcete opravdu bezkonkurenční efekt a nevadí vám si za něj lehce připlatit, použijte kombinaci obou našich doplňků. Uvidíte, že jedna odměrka Beast Virusu doplněná právě o M3/s Pump přinese takové výsledky, o jakých se vám doteď ani nesnilo.

Pokud vás zajímají informace ohledně naší předtréninkovky Beast Virus, můžete si je pročíst v tomto článku:

Nakopávače – co všechno umí a jaké jsou nejlepší?

Ačkoliv nakopávače rozhodně nepatří mezi nejdůležitější suplementy, skrývají v sobě narozdíl od vitamínů, minerálů či omega 3 mastných kyselin určitou atraktivitu. Dokáží potlačit únavu, zvýšit chuť do tréninku a

Od |18 března, 2021|Suplementy|0 komentářů

Autor článku

Mirek Dvořák
Mirek Dvořákredaktor
Zapálený sportovec, kterého baví všechny druhy pohybu od zvedání činek přes klasickou jízdu na kole až po trekking. Už od svých prvních závodů v silovém trojboji v roce 2015 se zajímám také o výživu i suplementaci. Snažím se kombinovat výsledky vědeckých studií s osobní praxí.

Nejčtenější článek

E-book základy suplementace

Mrkni na náš e-book!

Sdílet tento článek.

Přejít nahoru