Blog2021-10-15T18:37:55+02:00

Blog

Ve fitness jsou věci, které jsou jednoduše zřejmé a není tomu jinak. To, že má 1 gram bílkoviny 4kcal vždy tak bylo a vždy bude. To, že hubnutí je závislé na kalorickém deficitu není také nic, co by se dalo zpochybňovat. Jsou zde však témata, ke kterým mají jednotlivci různé postoje a nikdy se nedá říct, že by byl nějaký postoj špatný. Dobrým příkladem je například téma MOTIVACE.

Každého člověka pohání jiný druh motivace. Každý má na motivaci jiný pohled. Někdo čerpá motivaci z vnějších vlivů, jiný člověk se zas snaží být lepší než on sám. Tím chceme říct, že ve fitness existují témata, ke kterým existuje individuální přístup. Nedají se podložit studiemi a vycházejí často z praxe jednotlivců.

Proto jsme založili tuto rubriku! V této rubrice nenajdete články, které nejsou podložené studiemi. Do této rubriky přidávají články inspirativní lidé, kteří mají za sebou nějaké úspěchy. Lidé, kteří mají co nabídnout. V těchto článcích jednoduše najdete případy hlavně z jejich praxe a zkušeností. Tato rubrika je zde pro lidi, co se sami hledají, nemají žádný směr, chtěli by se inspirovat nebo si jen chtěli přečíst myšlenky našeho blogera.

Články z blogu

Naši blogeři

Petra Zvoníčková
Petra Zvoníčkováredaktorka & blogerka
Certifikovaná trenérka fitness a kulturistiky. Reprezentantka České Republiky v bikini fitness.
Přejít nahoru