O nás

Viruzín je online fitness magazín založený na přelomu roku 2020/2021 firmou Czech Virus ve spolupráci se mnou (Roman Grigar). Díky mým znalostem z fitness, ve kterém už se pohybuji skoro 10 let a zkušenostmi s blogováním na mém již neaktivním blogu www.tobefit.cz jsem se rozhodl, že se ujmu role šéfredaktora. Jsem osobní trenér a výživový poradce, který se nerozhoduje jen na základě pocitů (zejména co se zdraví, stravy a suplementů týče), ale snaží se veškeré poznatky ověřovat studiemi a nepodléhá novým trendům, které vytváří firmy a influenceři s potřebou rychle vydělat.

Cílem Viruzínu je publikovat kvalitní a studiemi ověřené články na téma zdraví, výživa, trénink, regenerace a v neposlední řadě samozřejmě suplementy.

Logo Czech Virus

Naši redaktoři

Roman Grigar
Roman Grigaršéfredaktor
Fitness nadšenec a strongman s více jak 8 letou praxí se silovými sporty (strongman, powerlifting) a výživou. Živí se jako výživový poradce a trenér.
Mirek Dvořák
Mirek Dvořákredaktor
Zapálený sportovec, kterého baví všechny druhy pohybu od zvedání činek přes klasickou jízdu na kole až po trekking. Už od svých prvních závodů v silovém trojboji v roce 2015 se zajímám také o výživu i suplementaci. Snažím se kombinovat výsledky vědeckých studií s osobní praxí.
Bc. Karolína Vašků
Bc. Karolína Vaškůredaktor
Nutriční terapeutka z 1. lékařské fakulty UK, vystupující pod pseudonymem „Neboj se jíst“. Současně studuje 3. ročník všeobecného lékařství a pracuje ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Aktivní závodnice ve vzpírání, milovnice lidského těla a anatomie, protagonistka všestranného pohybu a zdravého stravování.
Sebastián Okruhlica
Sebastián Okruhlicaredaktor
Milovník všech druhů sportu a zdravého životního stylu. Nejedná se sice o čistokrevného liftera, ale o zastánce názoru, že fitness je základem do každého sportu. Kromě fitka se naplno věnuje například atletice a jízdě na kole.
Dominika Grigarová
Dominika Grigarováredaktorka, korektorka
Závodnice v bikini fitness a fitness instruktorka, aktuálně působící také v kosmetickém odvětví. Snaží se předávat informace lidově a nejlépe z vlastních zkušeností.
Tereza Kalousová
Tereza Kalousováblogerka
Fitness nadšenec a budoucí závodnice v bikini fitness, co ráda vaří, peče a snaží se vymýšlet nové recepty a kombinace z co nejplnohodnotnějších surovin.
Petra Zvoníčková
Petra Zvoníčkováredaktorka & blogerka
Certifikovaná trenérka fitness a kulturistiky. Reprezentantka České Republiky v bikini fitness.
Kateřina Měntielová
Kateřina Měntielováblogerka
Od atletiky přes sportovní aerobik až k výhře MS v disco dance se ze mě stala milovnice fitness a zdravého životního stylu. Věnuji se vaření, pečení a tvořím videa ohledně zdravého životního stylu a cvičení.
Logo Viruzín