Nejkvalitnější multivitamín s minerály – Super Vita PRO 2.0

Od Publikováno: 7 července, 2022Aktualizováno: 13 července, 2022Kategorie: Suplementy0 komentářů

Multivitamínových doplňků můžete na trhu najít opravdu hodně. A není se čemu divit – vždyť pro výrobce, kteří suplement napěchují levnými formami mikronutrientů, to je zlatý důl na peníze. Jakmile se ale začnete poohlížet po nějakém kvalitním doplňku, zjistíte, že příliš na výběr nemáte. A my jsme opravdu rádi, že naše SuperVita PRO patří k tomu nejlepšímu, na co spoléhají jak rekreační, tak i vrcholoví sportovci. V našem dnešním článku vám vysvětlíme, v čem je tak dobrá a proč byste ji měli vyzkoušet i vy.

U multivitamínu musí být kvalita prioritou

Začneme asi tím nejdůležitějším. V samostatných článcích o důležitých vitamínech a nepostradatelných minerálech jsme jasně zmínili, že tyto nutrienty jsou pro člověka velmi důležité – ať už jde o imunitní systém, správnou regeneraci i metabolismus. A právě proto je potřeba přijímat doplňky z kvalitních zdrojů, jako je třeba naše SuperVita PRO. A čím, že je tak skvělá? Z mnoha benefitů můžeme vyzdvihnout třeba následující:

  • Používáme kompletní spektrum vitamínů skupiny B, které jsou pro výkonné sportovce naprosto klíčové.
  • Sázíme na přírodní zdroje vitamínů A, D i E a používáme především ty látky, které atleti skutečně potřebují.
  • Kromě klasické kombinace vitamínů a minerálů jsme do naší směsi přidali i námi vytvořené směsi AminoBoost+ a HerbalPower+, přičemž první z nich je směsí fermentovaných aminokyselin a druhá je kombinací ženšenu a zázvoru.
  • Jako jedni z mála používáme Aquamin®, tedy přírodní multiminerál z červených mořských řas obsahujících až sedm desítek nutrientů s vysokou biologickou dostupností.

Dávkování SuperVita PRO si můžete libovolně upravit

Zároveň jsme ale nechtěli vytvořit jen další obyčejný produkt v kapslích. Ty sice někomu vyhovují, ale podle nás mají jeden dost podstatný problém – nemůžete si individuálně nastavit dávkování. Rozdělávat jednotlivé kapsle a odměřovat jejich obsah by bylo krajně nepraktické, zabralo by to dost času a pokaždé byste přijali trochu odlišné množství doplňku. Naše tekutá forma multivitamínu tenhle problém dost efektivně řeší. Jste profesionální sportovci, kteří mají mnohem vyšší nároky na jednotlivé mikronutrienty? Můžete si dávkování upravit podle svých potřeb. Nebo naopak cítíte, že máte dostatečný příjem živin z jídelníčku a chcete jen dávku poloviční? Se SuperVitou PRO je to opravdu jednoduché.

Skvěle chutná a budete se na ni těšit

Další výhoda naší SuperVita PRO spočívá v její úžasné chuti. Náš produkt jsme totiž vytvořili tak, aby potěšil co nejvíce zákazníků a byl co nejuniverzálnější. Pokud chcete zahnat chuť na sladké a dopřát si dobrý suplement, který chutí připomíná multivitamínový džus, dejte si odměrku (7,5 ml) naší SuperVita PRO s 250 ml perlivé nebo neperlivé vody. Pokud ale nemáte chuť sirup v ničem rozpouštět, jednoduše můžete vypít panáka odměrky – na využitelnost produktu to nemá žádný vliv a narozdíl od kapslí tady nemusíte vůbec nic zapíjet.

SuperVita PRO V2.0 nejkvalitnější multivitamín

SuperVita PRO V2.0 je tekutý mulťák, díky kterému dávkuješ jak potřebuješ.

Nezkazí vám dietu

I když chuťově si SuperVita PRO zamiluje každý milovník multivitamínového džusu, nutriční hodnoty má náš suplement mnohem lepší. Používáme sice celou řadu přírodních šťáv z ovoce, které je neskutečně důležité, jak jsme zmiňovali v samostatném článku o ovoci, ale zároveň jsme vsadili na slazení pomocí steviol-glykosidů a povedlo se nám tak minimalizovat obsah cukrů na 2,5 gramů v 7,5 ml porci. Vzhledem k nulovému obsahu tuků a zanedbatelnému množství bílkovin to odpovídá asi 10 kilokaloriím. Pro srovnání – podle údajů ze serveru kaloricketabulky.cz má 250 ml sklenice multivitamínového džusu 112 kcal a 27 gramů cukrů. Náš produkt vám tak dodá obrovské množství nutrientů, aniž by jakkoliv narušil vaše dietní snažení.

Jak doporučujeme SuperVita PRO užívat?

Dávkování SuperVita PRO záleží primárně na vaší sportovní výkonnosti. Pro naprostou většinu rekreačních i zkušených sportovců bude naprosto dostačující zmiňovaných 7,5 ml, které můžete zředit s libovolným množstvím vody. Tuto dávku doporučujeme konzumovat ráno, ale samozřejmě záleží na vašich možnostech. Před nalitím je však dobré SuperVita PRO řádně protřepat a po otevření ji doporučujeme skladovat při teplotách do 25 stupňů. Pokud patříte mezi profesionální sportovce, můžete stejně velkou dávku užívat i večer. Nikdy však nepřekračujte 15 ml za den.

SuperVita PRO V2.0 - nejkvalitnější mulťák na trhu

SuperVita PRO V2.0

Pořiď si nadupaný mulťák s tím nejlepším složením na trhu za skvělou cenu 7,50 Kč za 1 dávku!
Chci SuperVita PRO V2.0!

Co si z dnešního článku odnést?

Z dnešního článku byste si měli odnést především to, že SuperVita PRO je opravdu jedinečný doplněk a to už jenom proto, že je tekutý a nikoliv nakapslovaný. Díky tomu si totiž můžete dávkování upravit přesně podle svých potřeb. A vzhledem k tomu, že skvěle chutná, je to bezva doplněk klidně i do závěrečné fáze diety. Obsahuje jen minimum cukrů, ale zato je doslova nabitý mikronutrienty, které jako sportovci opravdu oceníte. Za tu nejlepší cenu je k dostání přímo na našem eshopu.

Autor článku

Mirek Dvořák
Mirek Dvořákredaktor
Zapálený sportovec, kterého baví všechny druhy pohybu od zvedání činek přes klasickou jízdu na kole až po trekking. Už od svých prvních závodů v silovém trojboji v roce 2015 se zajímám také o výživu i suplementaci. Snažím se kombinovat výsledky vědeckých studií s osobní praxí.

Mrkni na náš e-book!

E-book základy suplementace

Sdílet tento článek.

Přejít nahoru