Tyto spalovače ti mohou při spalování tuku pomoct!

Od Publikováno: 13 ledna, 2022Aktualizováno: 7 dubna, 2022Kategorie: Suplementy0 komentářů

Vánoce jsou pro většinu z nás svátky klidu a pohody, takže se nikam moc neženeme a užíváme si spokojené chvíle. I těch pár neaktivních dní ale stačí k tomu, aby naše váha začala ukazovat čísla, s nimiž nejsme tak úplně spokojení. V dalším kalendářním roce tedy nastává čas různých diet. A právě na to, jak maximalizovat výsledky svého snažení, se podíváme v našem dnešním článku.

Všechno je to o kaloriích

V dnešním článku vám představíme naše produkty, které jsme sestavili na základě vědeckých studií a které vám s hubnutím mohou do určité míry pomoci. Na samotný úvod je ale nutné především pro ty z vás, kteří s posilováním začínají, uvést věci na pravou míru. Žádný legálně dostupný spalovač tuků není zázračný a nefunguje bez vašeho přičinění. A ten, který to slibuje, je evidentně jen podvodným lákadlem na vaše peníze.

Na prvním místě musí být vždy dobře nastavený jídelníček, který musí disponovat deficitem kalorií. Tato problematika je sice poměrně složitá, ale naštěstí jsme ji relativně podrobně řešili v našem dvoudílném seriálu o nastavení kalorií, bazálním metabolismu a hubnutí jako takovém.

[1. díl] Jak si sestavit jídelníček – úvod, energie, bazální metabolismus

Vítám vás u nového seriálu článků, ve kterém si rozebereme absolutní základy stravy, naučíme se zjistit si svůj energetický příjem, dozvíme se něco o makroživinách, řekneme si, jak si

Od |27 října, 2020|Výživa|0 komentářů

Pokud o jídle tedy nic nevíte, nejdříve si nastudujte zmiňované články. Jestli už všechno potřebné víte, můžeme se konečně dostat k našim spalovačům.

Lenka Myslivcová - hubená postava

Cesta k hubené postavě bohužel vede jedině přes kalorický deficit a správný trénink. Doplňky stravy jsou jen špička pyramidy.

Které naše produkty vám mohou s hubnutím pomoci?

V našem repertoáru najdete hned 3 produkty, které vám s hubnutím mohou pomoci. A ačkoliv jsou všechny z nich účinné, každý z nich je trochu jiný. V následující části článku vám proto vysvětlíme, který je pro koho účinný a jak je používat.

Caffeine Max 200

První produkt, který můžete na spalování tuku použít, je náš Caffeine Max 200. Jak asi tušíte podle názvu, jedná se jen o kofein, který jsme použili v koncentraci 200 mg na jednu tabletu, což je maximální povolené množství dle české legislativy. K němu jsme přidali i extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinnost doplňku. A proč kofein? Je to velmi účinný stimulant, který se prokazatelně podílí na hubnutí. Dokonce některé provedené studie ukázaly, že u mužů dokáže kofein redukovat chuť k jídlu.

Jedna kapsle obsahuje zhruba stejné množství kofeinu jako 2 až 3 kávy, a proto byste s ním měli zacházet opatrně a dodržovat dostatečný pitný režim. Zároveň je nutné počítat s tím, že pokud vám nedělá dobře klasická káva, nemusí vám sedět ani tento suplement. Jinak je ale skvělou volbou před jakýmkoliv typem sportovní aktivity, kterou provádíte. Myslete ale také na to, že coby stimulant vám může narušit kvalitu spánku, a proto se nehodí na večerní tréninky.

Kofein max - 200mg kofeinu v jedné kapsli

Caffeine Max 200

Nejpoužívanější spalovač obohacený o BioPerine®, díky kterému kofein maximálně využijete. V kapsli najdete 200mg kofeinu, což je nejvyšší možné množství, kterého lze v ČR dosáhnout!
Chci Caffeine Max 200!

Synephrine MAX

Druhým suplementem, po kterém můžete sáhnout v případě, že se snažíte zhubnout, je Synephrine MAX. Jak je znovu patrné už z názvu, tentokrát je účinnou substancí synephrine, látka získávaná z kůry hořkého pomeranče. Ta má podle odborníků pozitivní vliv na metabolismus a ovlivňuje tak i spalování tuků. Často bývá zmiňováno, že je synephrine svou strukturou podobný efedrinu, který je pro negativní vliv na srdce zakázaný. Nemusíte se ale absolutně vůbec bát, protože náš doplněk je naprosto legální a oficiální instituce se shodují na tom, že je tato látka při dodržování doporučeného dávkování zcela bezpečná. Stejně jako u kofeinu ale platí, že není coby stimulant vhodný na večerní tréninky.

Synephrine max - 10mg synefrinu v jedné kapsli

Synephrine MAX

Účinný přírodní pomocník při redukci váhy. V kapsli najdete 10mg synephrinu, což je nejvyšší možné množství, kterého lze v ČR dosáhnout! Funguje synergicky s kofeinem. Díky kombinace synephrine + kofein tak získáte lepší výsledky.
Chci Synephrine MAX!

Thermo Virus

V pořadí třetím suplementem, který bychom vám rádi představili, je Thermo Virus, který už není jen jednou složkou, ale velmi komplexním doplňkem stravy určeným pro maximální efekt. Jedná se o kombinaci zmiňovaného kofeinu a synephrinu s extraktem ze zeleného čaje, skořicí, forskolinu, chromu, theobrominu a dalších látek, které jsou mnohými vědeckými studiemi doporučovány jako velmi účinné spalovače tuků. Sestavili jsme zkrátka profesionální produkt, který ocení nejen běžní sportovci, ale i vrcholoví atleti.

Svědčí o tom i použití profesionální technologie DrCaps, která zamezí negativním efektům, jako je pálení žáhy nebo říhání po kofeinu a dalších stimulantech. Pokud vám tedy nedělá klasická káva dobře, můžete tento produkt vyzkoušet. Každopádně počítejte s tím, že efekt se naplno rozvine až po zhruba 45 minutách a je tedy nutné dávku 2 kapslí používat alespoň tři čtvrtě hodiny před tréninkem.

Thermo Virus - komplexní spalovač s obsahem synergicky působících látek

Thermo Virus

Vyladěný a komplexní spalovač, kde najdete kromě kofeinu a synephrinu spoustu dalších nápomocných látek, které vám s redukcí tuků pomohou.
Chci Thermo Virus!

Co si z dnešního článku odnést?

Z dnešního článku byste si měli odnést především to, že spalovače tuku opravdu nejsou nějaký zázrak, který odvede veškerou práci za vás. Jestli ale máte správně nastavený jídelníček, mohou přesto výsledky vašeho snažení podpořit. Pokud hledáte doplněk, který vás zároveň s tím i lehce povzbudí do tréninku, zvolte Caffeine Max, Synephrine MAX nebo náš nejsilnější a nejkomplexnější Thermo Virus.

Autor článku

Mirek Dvořák
Mirek Dvořákredaktor
Zapálený sportovec, kterého baví všechny druhy pohybu od zvedání činek přes klasickou jízdu na kole až po trekking. Už od svých prvních závodů v silovém trojboji v roce 2015 se zajímám také o výživu i suplementaci. Snažím se kombinovat výsledky vědeckých studií s osobní praxí.

Nejčtenější článek

E-book základy suplementace

Mrkni na náš e-book!

Sdílet tento článek.

Přejít nahoru