Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • Petr Pavel
      Účastník
      Počet příspěvků: 2

      Dobrý den zajímalo by mně jak nejlépe kombinovat oba dva výrobky pro nejlepší účinnost.Děkuji.

    • Roman Grigar
      Správce
      Počet příspěvků: 25

      Hezký den, Petře,

      úplně nejlepší účinnosti dosáhnete, když začnete oběma výrobky po dobu 2 měsíců. Testo Virus p. 1 slouží totiž ke zvýšení testosteronu v krátkodobém horizontu. Po 2 měsících můžete Testo Virus p. 1 vysadit a pokračovat už jen s Testo Virus p.2, který užívejte dlouhodobě 🙂

      Pokud nechcete hned kupovat oba výrobky, doporučil bych pro první 2 měsíce čistě part 1 a následně, co jej doberete, začít s part 2.

      Mrkněte na náš článek, který vám určitě pomůže, jak se mezi těmito testo boostery zorietovat:
      https://viruzin.czechvirus.cz/da-se-skutecne-legalne-zvysit-testosteron-tst-boosterem/

      • Odpověď byla upravena před 2 roky a 6 měsíci uživatelem Roman Grigar.
      • Petr Pavel
        Účastník
        Počet příspěvků: 2

        Nemám problém koupit oba výrobky najednou jen by mně zajímalo dávkování pokud bych užíval 1i2 dohromady a kterou verzi by jste spíše doporučil.
        Děkuji.

      • Roman Grigar
        Správce
        Počet příspěvků: 25

        Testo Virus part I – 4-8 gramů denně. Myslím si, že ze začátku je postačující dávka 4 gramů.

        Testo Virus part II – 2-4 kapsle denně. Taky bych to viděl tak, že by měly stačit pouze 2 kapsle.

        Vyšší dávky bych dával v případě, že je Váš věk poněkud vyšší a testosteron potřebujete optimalizovat více. Jinak bych volil nižší hranice dávkování.

        Za jakým účelem chcete testosteron optimalizovat a proč? 🙂 Pokud na to odpovíte, budeme moc vymyslet individuálnější dávkování. Když mi napíšete i Váš věk, budeme brát v potaz i tento faktor.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.