Co jste nevěděli o Super Greens

Od Publikováno: 12 listopadu, 2020Aktualizováno: 31 května, 2021Kategorie: Suplementy0 komentářů

„Zelené zlato“ – i takto by se dal nazvat jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů firmy Czech Virus, jímž je Super Greens. Tato směsice zelených látek si získala opravdu hodně pozornosti a to jak díky významným benefitům pro lidské tělo, tak i chuti, která každého, kdo již někdy předtím nějakou z ingrediencí, co Super Greens obsahuje, vyzkoušel, velmi mile překvapí. Spousta lidí díky marketingu ví, že tyto zelené látky jsou pro tělo obecně prospěšné, ale málokdo vám řekne alespoň 3 důvody, proč tomu tak je. My si jich dnes prozradíme mnohem více, protože si v tomto článku složení Super Greens rozebereme a řekneme, jaké benefity nám suplementace tímto produktem přinese.

Jaké je hlavní složení ?

Chlorella, spirulina, mladý ječmen a mladá pšenice jsou 4 základní „superpotraviny“, které tento produkt obsahuje.  Původním plánem bylo rozebrat každou látku zvlášť a vypsat její benefity. Pak jsem si uvědomil, že ta funkčnost je z velké části stejná a u každé této látky bych se opakoval. Řekneme si tedy, co celkově Super Green Mix umí, bez ohledu na to, zda to umí zrovna chlorella, spirulina, mladý ječmen nebo mladá pšenice. Látky tam jsou synergicky poskládané a vzájemně podporují vstřebávání svých vlastních živin a navzájem tak zvyšují účinnost celého produktu.

Super Green Mix je bohatý na mnoho nezbytných živin, a to zejména vitamínů, minerálů, vlákniny, antioxidantů, ale i proteinů (co si však budem… ono těch 2,5g bílkovin na dávku nás asi nespasí)

Je bohatý na železo, kdy obsah vitamínu C významně zlepšuje jeho vstřebavání. Obsahuje důležité minerální látky, jako jsou hořčík, měď, draslík, mangan a další. Z vitamínů tam najdeme široké spektrum zejména skupiny B, ale i dalších vitamínů rozpustných ve vodě, i v tucích.

Super Greens je skvělým antioxidantem – jak už jsem zmínil, obsahuje vitamín C, což je známý antioxidant, ale je bohatý i na další antioxidanty, jako chlorofyl, beta-karoten, lykopen a lutein. Tento produkt tak skvěle ochraňuje buňky před oxidačním stresem, čímž je chrání před jejich poškozením a zánikem.

Při užívání Super Greens dokážete produkovat více protilátek, které bojují proti infekcím, čímž zvyšujete svoji imunitu.  Zelené látky mohou zmírnit záněty, podporují zdraví očí, jater, zlepšují trávení, snižují nadjímání, zlepšují hladinu cukru v krvi a napomáhájí snižovat krevní tlak (mnoho živin brání tuhnutí tepen) a zlepšují hladinu cholesterolu.

Napomáhá v těle odstraňovat těžké kovy, toxiny a některé škodlivé chemické látky, které se mohou občas vyskytovat v potravě. Ono se sice moc často nestává, že by člověk měl nebezpečnou hladinu těžkých kovů, pokud se vyloženě nepohybuje v rizikovém prostředí, ale i tak je vhodné tento bod zmínit.

Supergreens může pomoci zabíjet rakovinotvorné buňky a omezit tak vývoj rakoviny.

Produkt dokáže napomoci hubnutí. Neberte to tak, že si dáte Supergreens a shodíte. To se nestane po žádném produktu. Kombinace zelených látek však dokáže zvýšit sytost a napomáhá vyplavovat hormony (zejména leptin), které snižují hlad.

Z vlastní zkušenosti: Ačkoliv studie, jsou na tohle téma všelijaké a spousta z nich ani nebyla vykonána na lidech, já musím říct, že v případě mých klientů jde opravdu poznat, zda člověk Supergreens užívá nebo ne. Minimálně chutě na sladké potlačit dokáže.

Supergreens dokáže významně zlepšovat příznaky při alergické rýmě, které spouští alergeny, jako jsou zvířecí chlupy, pyl,…

Co ještě obsahuje Super Greens ?

Supergreens lesní plody a jablko

Směs Vitaberry – je mix organických ovocných extraktů a prášků kombinující borůvky, brusinky, maliny, jahody a další. Tato směs má vysoký obsah polyfenolů, antokyaninů, proantokyaninů, kyseliny ellagové, kyseliny chlorogenové, resveratrolu a kyseliny chinové. VitaBerry® nabízí 6000 jednotek ORAC pouze v jednom gram..

Směs Vitaveggie – kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, rajčat, špenátu, kapusty, mrkve, růžičkových klíčků, cibule,… Tato směr rostlin má vysokou antioxidační schopnost (ORAC), jelikož je bohatá na fenoly z rostlinných koncentrátů.

AstraGin – jedná se o 100% přírodní sloučeninu, zvyšující absorbci důležitých živin, jako jsou aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, fytonutrienty,… Tato sloučenina podporuje trávicí systém udržováním rovnováhy bakterií ve střevním mikrobiomu. Omlazuje ulcerované a poškozené střevní stěny a snižuje záněty střevní submukózy.

SuperGreens PRO

SuperGreens PRO

Originální mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice. S obsahem organických přírodních extraktů z ovoce a zeleniny
Chci SuperGreens PRO!

Když si to tedy shrneme v bodech

 • Přírodní produkt (Základem jsou 4 zelené látky – chlorella, spirulina, mladý ječmen a mladá pšenice)
 • Bohatý na vitamíny, minerály a stopové prvky
 • Bojuje proti zánětům
 • Podporuje imunitu
 • Chrání nás před oxidačním stresem
 • Působí proti rakovině
 • Podporuje vstřebávání živin
 • Zlepšuje trávení a snižuje nadýmání
 • Podporuje sytost a omezuje chuť k jídlu
 • Dokáže zmírňovat alergické reakce
 • Podporuje zdraví očí a jater
 • Zlepšuje krevní tlak a hladinu cholesterolu
Supergreens jablko vs lesní plody

Pár zajímavostí , podle nichž si můžete Super Greens porovnat s jinými produkty

Hmotnost produktu je 330g. V celém produktu je celkem 150g zelených látek, 105g směs různých extraktů z ovoce a 1,5g AstraGin(u) pro lepší absorbci.

V produktu je suma sumárum 256,5g funkčních látek. Což je 78% funkčních látek v celém produktu.

Zelené látky jsou zatoupeny v následujícím množství 60g chlorelly, 60g spirulliny, 15g mladého ječmene a 15g mladé pšenice

Produkt se dá momentálně koupit ve 2 příchutích „Jablečný fresh“ a „Lesní ovoce“ a v obou případech bych chuť velmi vyzdvihnul.

S cenou 649Kč vás jedna dávka vyjde na 22Kč

Hodnocení zákazníků

K super složení naprosto skvělá chuť, těším se na něho každé ráno. Bez něho nevstávám.

Zuzana R

Výborná chuť u obou variant, používám každé ráno už X měsíců

balbi_pwl

Naprostá bomba, srovnala mi trávení a celkově se cítím lip… líbí se mi, že účinek je znát

Anonym

TOP- ostatní značky ten Greens mají hnusný a nedá se pít. CV the best.

Jakub Bláha

Cakam kým zajtra pride nove baleni, must have suplement.

_matejk0_

Geniální

karolincinková

Nejlepší Super  Greens na trhu. Jediný originál

Pavel Š

Rozhodně, co se tyče kvality i chutě, je nejlepší na trhu. Obě příchutě top.

Radim Řezáč

Moc jsem od toho nečekal, ale musím říct, že mě to extrémně překvapilo.

David Štovíček

Osobně si myslím, že je Super Greens jeden z nejpovedenějších produktů, s nímž Czech Virus přišel. Zdravotních benefitů je opravdu hodně a každý, kdo si produkt pořídí, rozhodně nešlápne vedle. Ať už z hlediska prevence, nebo při nápomoci řešení nějakého problému.

Roman Grigar, autor článku

Autor článku

Roman Grigar
Roman Grigaršéfredaktor
Fitness nadšenec a strongman s více jak 10 letou praxí se silovými sporty (strongman, powerlifting) a výživou. Živí se jako výživový poradce a trenér.

Sdílet tento článek.