Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • Kazatel71
   Účastník
   Počet příspěvků: 1

   Zdravím lidi.
   Rád bych se zeptal.
   Je mi padesát let a mám problém s tukovými bulkami, kterých mám po těle asi tak kolem 150 kusů. Od velikosti hrášku až po velikost vlašského ořechu.
   Práci mám kombinovanou. Myslím jak fyzickou zátěž, tak i sedavé zaměstnání.
   Je to ale nárazová záležitost.
   Byl jsem u lékaře a ten mi řekl, že mi tělo přestalo spalovat tuky. A víc to nikdo nikdy neřešil. Mohli by jste mi prosím zkusit poradit. Děkuji

  • Roman Grigar
   Správce
   Počet příspěvků: 25

   Hezký den,

   já bych upřímně tohle bych řešil pouze s lékařem. Tukové bulky nejsou nijak zdraví nebezpečné, ale pokud je máte v takovém množství, bylo by dobré to prošetřit, protože se nedá určitě na 100% určit, že se ve všech případech jedná o tukovou bulku. I kdyby jedna jediná nebyla tuková, může to napáchat spoustu škod.

   Bohužel vám já osobně s tímto víc neporadím, ale upřímně s vysvětlením, „že tělo přestalo spalovat tuky“ bych se nespokojil. Ptal jsem se na to kamarádky lékařky a ta mi řekla, že nezná doktora, co by něco takového řekl a nechala by se poslat na vyšetření k odborníkovi.

   Samotné tukové bulky máme od dětství a ty se už dále nemnoží. Pokud nárazově vznikne z ničeho nic spoustu nějakých bulek, chce to zjistit příčinu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.