Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • Petr Dolezal
   Účastník
   Počet příspěvků: 2

   Dobry den chtěl bych poradit s tukovou stravou dělam bojové sporty nejdemi o budovaní svalu ale zjistil jsem že moje energie je nejlepší když jím tučne potraviny samozrejvně ty zdraví varianty avokado,tučny tvaroh,ořechy,vejce atd.Ale chtěl bych nak poradit s jidelníčkem a bych to stěma tukama tak nepřehaněl.Cvičím skoro každy den meřím 188cm a važím 96kg moje treninky jsou převažně spíš na cardio styl a občas naka silovka děkuju.

  • Roman Grigar
   Správce
   Počet příspěvků: 25

   Ahoj! Dokázal bys nastínit teď kompletně celý tvůj jídelníček? Zařazuješ nějaký zdroj sacharidů? Kolik tak cca přijmeš bílkovin?

   Každopádně pokud se ti lépe funguje na tucích a volíš právě zmiňované potraviny, nebál bych se, že bys to přeháněl – pokud ti to nečiní žádné problémy. Avšak samozřejmě pokud to nechceš s tukem přehánět, můžeš zkusit zařadit o něco více sacharidů a tuky na ten úkor ubrat.

  • Petr Dolezal
   Účastník
   Počet příspěvků: 2

   Dobry den rano davám ovoce jím jenom banany,avokado,jablka, k tomu ovesné vločky nebo ryžovou kaší s proteinem,ořechy kešu nebo mandle.Oběd krutí nebo kuřecí 200g občas hovězí zadní k tomu rýže nebo brambory zelenina.Večerě tunak nebo losos,vajíčka střídam s krutí šunkou nebo eidamem 30,a ktomu zelenina ,tortila občas tmavej chleba a nebo tučny tvaroh s oříškama pistacie kešu nebo mandle sřídam.Někdy davám i jine potraviny ale tyhle jsou nejčastější.

  • Roman Grigar
   Správce
   Počet příspěvků: 25

   Tohle mi přijde jako skvělá skladba potravin. Je bohatá i na mikroživiny, jako jsou vitamíny a minerály – což je důležité. Pokud potřebuješ více energie a svědčí ti více tuky, klidně přidej na nich.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.